
Коробочка для прикрас подарункова футляр для ювелірних виробів FK-147
278 ₴
- Готово до відправки
- Код: FK-147
+380 (63) 870-27-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та практична коробочка для ювелірних виробів — ідеальне рішення для зберігання й презентації прикрас. Підходить для кілець, сережок, ланцюжків, браслетів і комплектів. Коробочка виготовлена з якісних матеріалів, забезпечує надійний захист прикрас від пошкоджень і потертостей. Чудово підійде як подарункова упаковка, підкреслюючи цінність і вишуканість вашого подарунка. Ідеальний вибір для магазинів, майстрів хендмейду та тих, хто цінує красу в деталях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробочки |
| Матеріал | Картон |
| Призначення | Браслети |
| Колір | Білий |
| Тематика малюнка/форми | Прямокутна форма |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴



