Стильна та практична коробочка для ювелірних виробів — ідеальне рішення для зберігання й презентації прикрас. Підходить для кілець, сережок, ланцюжків, браслетів і комплектів. Коробочка виготовлена з якісних матеріалів, забезпечує надійний захист прикрас від пошкоджень і потертостей. Чудово підійде як подарункова упаковка, підкреслюючи цінність і вишуканість вашого подарунка. Ідеальний вибір для магазинів, майстрів хендмейду та тих, хто цінує красу в деталях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробочки |
| Матеріал | Картон |
| Призначення | Універсальний |
| Тематика малюнка/форми | Квадратна форма |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 172 ₴




