
Коробочка для прикрас подарункова футляр для ювелірних виробів FK-087
229 ₴
- Готово до відправки
- Код: FK-087
+380 (63) 870-27-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна та практична коробочка для ювелірних виробів — ідеальне рішення для зберігання й презентації прикрас. Підходить для кілець, сережок, ланцюжків, браслетів і комплектів. Коробочка виготовлена з якісних матеріалів, забезпечує надійний захист прикрас від пошкоджень і потертостей. Чудово підійде як подарункова упаковка, підкреслюючи цінність і вишуканість вашого подарунка. Ідеальний вибір для магазинів, майстрів хендмейду та тих, хто цінує красу в деталях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробочки |
| Матеріал | Оксамит |
| Призначення | Універсальний |
| Колір | Червоний |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴



