"Пориньте у світ вишуканості та неповторного стилю з нашим унікальним срібним ланцюжком "Струмок" ручної роботи 925 проби. Кожна деталь цього ланцюжка втілює в собі майстерність і талант наших ювелірів, роблячи кожен виріб неповторним. Виготовлена з високоякісного срібла 925 проби, цей ланцюжок буде не тільки вишуканим аксесуаром, але й справжнім витвором мистецтва. Дозвольте собі виділитися з натовпу та підкреслити свою унікальність із нашим розкішним ланцюжком "Струмок".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
| Товщина | 2.8 мм |
| Вага | 21.5 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 275 ₴




