-15%

Срібний жіночий ланцюжок плетіння Нона Shiny 040 450 3.3 45 см
1 507 ₴
1 280,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-р
+380 (63) 870-27-82
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Срібло 925 проби покриття родій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків Ланцюг |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Проба | 925 |
| Покриття | Родій |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 2.5 мм |
| Товщина | 0.8 мм |
| Вага | 3.3 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280,95 ₴




